Садочок

Учні вивчають абетку: літери друкують, замальовують і вивчають слова, які тими літерами починаються.
Розвивають своє усне мовлення через  ігри,  казки, пісні (слухають і вивчають) ,  віршики.
Навчаються дечомy про навкoлишній світ:  рослини, тварини, члени родини, пори року, свята, і.т.д.

Букварний клас

Учні подальше вивчають абетку, склади, вчаться читати,  розвивають своє усне мовлення через  ігри,  казки, пісні (слухають і вивчають) ,  віршики, і готуються до писання різними вправами.
Учні будують свій словниковий запас.
Декламація віршів,  спів (народні і сучасні),  вчаться про традиційне святкування українських свят і беруть участь у шкільних і громадських святах.

1 клас

Учні вчаться писати,  вимовляти прості й тяжкі склади ( нпр. «дж»),  читають легкі тексти, казки і оповідання.  Розвивають своє усне мовлення через  ігри,  казки, пісні (слухають і вивчають) і віршики. Учні будують свій словниковий запас.
Декламація віршів,  спів (народні і сучасні),  християнська релігія (20 хвилин),  вчаться про традиційне святкування українських свят і беруть участь у шкільних і громадських святах.

2 клас

Учні подальше удосконалюють своє мовлення, читання та письмо. Починається вивчення частин мови. Читають короткі оповідання вголос і вчаться переказувати прочитаний текст. Читають дитячі оповідання про князів. Реалізують мистецькі проекти, пов’язані зі святами. Учні будують свій словниковий запас.
Декламація віршів, спів (народні і сучасні), християнська релігія (20 хвилин), вчаться про традиційне святкування українських свят і беруть участь у шкільних і громадських святах.

3 клас

Учні подальше удосконалюють своє мовлення, читання та письмо. Розвивають загальне знання про граматику i правопис. Читають короткі оповідання вголос і переказують прочитаний текст. Реалізують творчі роботи, пов’язані зі святами. Читають дитячі оповідання про видатні особи українського народу, про 1 велике місто України та про символи Української держави. Учні збaгaчують свій словниковий запас.
Декламація віршів,  спів (народні і сучасні),  християнська релігія (20 хвилин),  вчаться про традиційне святкування українських свят і беруть участь у шкільних і громадських святах.

4 клас

Учні удосконалюють своє мовлення, читання та письмо,  вивчають основні частини мови ( іменник, прикметник, дієслово, числівник),  розвивають загальне знання  про граматику i правопис. Читають тексти вголос і переказують прочитане. Учні реалізують усні презентації та творчі проекти, пов’язані зі святами, історичними подіями чи особами. Читають оповідання про видатні особи українського народу, про історію України, вчаться про великi містa України, про символи Української держави та про її незалежність. Учні збaгaчують свій словниковий запас.
Декламація віршів,  спів (народні і сучасні),  християнська релігія (20 хвилин),  вчаться про традиційне святкування українських свят і беруть участь у шкільних і громадських святах.

5-7 класи

Учні продовжують удосконалення свого мовлення, читання та письма, і подальше розвивають знання  про граматику i правопис. Читають довші й більш складні тексти і їх переказують. Учні реалізують усні презентації та творчі проекти, пов’язані зі святами, історичними подіями чи особами. Читають про видатні особи українського народу, про княжі й гетьманські часи, про загальну георафію України, про символи Української держави, про її незалежність та дещо про сучасні події. Учні збaгaчують свій словниковий запас.
Декламація віршів, спів (народні і сучасні), християнська релігія (20 хвилин),  вчаться про традиційне святкування українських свят і беруть участь у шкільних і громадських святах.

Курси Українознавства  8-11 класи

Предмети:

  • Мова (граматика, правопис)
  • Література (розвиток, класичні і сучасні твори, видатні автори і.т.д.)
  • Культура українського народу
  • Історія України і українців в Канаді
  • Географія України
  • Релігія – Християнство
  • Спів і декламація